Dzień Kota.

• 2023-03-07 11:16:05
  • Przedszkole, Aktualności

Są puszyste, mięciutkie, mruczą, miauczą, łaszą się. Są rasowce, salonowce, dachowce, bywają też bezdomne. Kto? Oczywiście koty. 22 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu nietypowe święto - „Dzień Kota”.

Dzień Kota.

W tym dniu wszystkie przedszkolaki wcielały się w swoich ulubieńców i brały udział w „kocich zabawach”. Tańczyły przy piosenkach o kotach, rozwiązywały zagadki, wykonywały kocie zabawy ruchowe. Dzieci poznały różne rasy kotów. Dowiedziały się, jakie koty występują w bajkach i książkach. Ten dzień był pełen wrażeń, wszyscy wspaniale się bawili.

Dzień Kota. zdjecie 0 Dzień Kota. zdjecie 1 Dzień Kota. zdjecie 2 Dzień Kota. zdjecie 3 Dzień Kota. zdjecie 4 Dzień Kota. zdjecie 5 Dzień Kota. zdjecie 6 Dzień Kota. zdjecie 7 Dzień Kota. zdjecie 8 Dzień Kota. zdjecie 9 Dzień Kota. zdjecie 10 Dzień Kota. zdjecie 11 Dzień Kota. zdjecie 12 Dzień Kota. zdjecie 13 Dzień Kota. zdjecie 14 Dzień Kota. zdjecie 15 Dzień Kota. zdjecie 16 Dzień Kota. zdjecie 17 Dzień Kota. zdjecie 18 Dzień Kota. zdjecie 19 Dzień Kota. zdjecie 20 Dzień Kota. zdjecie 21 Dzień Kota. zdjecie 22